Volné pracovní místo  Večerní asistentka s angličtinou

Pracovní poměr Úvazek Zkrácený úvazek, Brigády
Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 180–200 Kč / hodinu

Významná advokátní kancelář sídlící v Praze Karlíně hledá asistenta/-ku s AJ pro práci v čase 16/17:00 – 21/22:00 h, s velmi dobrou úrovní angličtiny, která ráda pracuje s textem, je pečlivá a orientovaná na detail. Nutná je možnost pracovat min. 4 večery týdně. Jedná se o dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:
  • Administrativní podpora týmu právníků
  • Práce s anglickými dokumenty – úprava, přepis, zapracování změn do textu
  • Vyřizování korespondence, komunikace s dodavateli
  • Spolupráce s týmem denních asistentek
  • Překlady
  • Různé ad-hoc úkoly

Požadujeme

Požadujeme:
  • Velmi dobrou znalost psané AJ (C1)
  • Rodilého mluvčího v Čj
  • Znalost práce na pc
  • Reprezentativní a komunikativní osobnost
  • Příjemné vystupování
  • Možnost dlouhodobé spolupráce

Nabízíme

Nabízíme:
  • Pevnou pracovní dobu 16/17 - 21/22h (4dny v týdnu)
  • Spolupráci na DPČ
  • Zázemí významné mezinárodní advokátní kanceláře
  • Příjemné pracovní prostředí v nových kancelářích River park - Karlín
  • Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (stravné, lekce AJ, MultiSport karta, masáže na pracovišti, notebook, mobil s hrazeným tarifem, foremní akce a teambuildingy, ošatné, atd.)

Vhodné pro

Absolventy.

Máte zájem o nabídku Večerní asistentka s angličtinou?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Mgr. Lucie Dujardin-Bazier z ASPIRA Recruitment s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku Večerní asistentka s angličtinou

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.